0 800 30 32 10безкоштовно з телефонів у межах України

Контактні телефони

19 грудня 2013

Зробіть для Вашої дитини крила ангела за допомогою мікроінструментів DREMEL

Покрокове виконання проекту

Крок 1
Збільшіть запропонований нижче шаблон і роздрукуйте зі збільшенням 172 %, щоб ширина крила в найширшій частині (горизонтально) складала 38 см. Потім складіть картонну коробку по одному з наявних згинів, щоб вийшли два шари картону і розташуєте прямий край шаблону уздовж згину. Обведіть шаблон. Потім покладіть картон на килимок для різання і виріжте по розміченим лініям, прорізаючи обидва шари картону одночасно. У вказаних місцях проріжте щілини завдовжки 1 см для гумки. Краще всього працювати з картоном білого кольору.

Крок 2
Розкрийте крила і розташуйте їх так, щоб вони нагадували "гору" ^, а не "ущілля" v. За допомогою голки пропустіть гумку вниз через однин з отворів і вгору через інший отвір. Щоб тимчасово закріпити гумку, зав'яжіть на кінцях вузли. Зробіть те ж саме в іншому крилі. Коли крила будуть готові, вузли можна буде розв'язати, а довжину гумок відрегулювати під розмір дитини.

Крок 3
Щоб приховати товстий картонний край готових крил, встановіть у клейовий пістолет Dremel 930 для роботи врежимі високої температури прозорий клейовий стержень 7 мм і приклейте по краю кожного крила боа з пуху марабу, кожного разу закріплюючи лише невелику ділянку.

Крок 4
Покладіть крила гумками вгору. На верхню частину крила покладіть шаблон і закріпіть його за допомогою затисків, простеживши, щоб співпали краї. Переверніть крила. Використовуючи шаблон, який було рекомендовано і уявляючи розташування пір'я на пташиних крилах, за допомогою клейового пістолета Dremel 930 і прозорих клейових стержнів 7 мм приклейте велике пір'я, щоб воно виступали з нижнього краю крила. Почніть з кінця крила і рухайтеся з низу до верху, приклеюючи велике пір'я верхньою стороною пера вгору, щоб перекривало одине перо інше і візуально спускалися до кінця крила. Покрийте великим пір'ям приблизно три чверті крила. Ця сторона крила дивиться назовні.

Крок 5
Покрийте верхню частину крила звичайним пір'ям, використовуючи для його закріплення клейовий пістолет Dremel 930 і прозорі клейові стержні 7 мм. Приклеюйте пір'я лицем у верх, щоб вони вказували вниз і перекривали велике пір'я. Працюйте від низу до верху доки частина з пухом звичайного пір'я не сховається під боа, приклеєному по верхньому краю.

Крок 6
Переверніть крила і приберіть шаблон. Ця сторона крил є внутрішньою стороною пташиного крила і розташовується навпроти спини дитини. Візьміть велике пір'я і приклейте декілька штук, розташовуючи їх таким чином, щоб вони знову виступали за межі нижнього краю картону і закривали пір'я, закріплене із зворотного боку. Покрийте великим пір'ям приблизно половину крила.

Крок 7
Частину крила, що залишилася, покрийте пір'ям марабу, створюючи м'яку і повітряну поверхню, аналогічну тому, як виглядає нижня частина пташиного крила. За допомогою клейового пістолета Dremel 930 і прозорих клейових стержнів 7 мм приклейте пір'я задньою стороною вгору, щоб воно дивилося вниз і перекривали звичайне пір'я. Працюйте від низу до верху, приховуючи тонкі гості пір'я марабу, розташовані впритул до верхнього краю, під боа. Зробіть все те ж саме на другому крилі, розташовуючи пір'я в дзеркальному відображенні. Приміряйте крила і відрегулюйте довжину

Крок 8
Шаблон для крила ангела. ПРИМІТКА: шаблон формату A4 необхідно збільшити на 172 %.

Додаткові аксесуари

 • Велика картонна коробка середньої щільності
 • 10 упаковок білого пір'я марабу (20 штук в упаковці)
 • 8 упаковок великого білого пір'я (12 штук в упаковці)
 • 2 упаковки білого пір'я для ручної роботи
 • 3 м білого боа з пуха марабу
 • 2 відрізки гумки завдовжки 50 см і шириною 5 мм
 • Килимок для різання
 • Сталева лінійка
 • Голка з великим вушком
 • Олівець
 • 2 затиски

Використаний інструмент

    

З повагою,
ТМ "КВІТКА"
www.kwitka.com.ua


Будуємо з КВІТКОЮ!

79041, м. Львів, вул. Городоцька, 224

79024, м. Львів, вул. Промислова, 47а

76005, м. Івано-Франківськ, вул. С. Петлюри, 7Б

безкоштовна гаряча лінія: 0 800 30 32 10